Home Page Image

Basından Haberler >

Vitrin 9.Bölüm(19.02.2010)-Beyaz TV

'Basma kumaştan ipek elbise' yapmamızı istiyorlar-AnkaraLife

Plastik Cerrahide Lazer Uygulamaları-AnkaraLife

Kepçe kulak estetiği-AnkaraLife
 HAKKIMIZDA

   Dr.Selim Çelebioğlu, 4 Haziran 1959 Kastamonu doğumludur.Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini 1982 yılında bitirdikten sonra Adana’da 3 yıl pratisyen hekim olarak çalıştı. Daha sonra Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi ihtisasını 1985-1990 yılları arasında Ankara Numune Hastahanesi’nde tamamladı. 1995 yılında Hollanda’da Zeikenhaus Üniversitesi’nde genitoüriner plastik cerrahi deneyimi için bulundu. Askerliğini Kasımpaşa Deniz Hastahanesi’nde yaptıktan sonra, 1996 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doçenti ünvanını kazandı.1998 yılında Klinik Şefliği sınavını kazandı, Dışkapı SSK. Eğitim ve Araştırma Hastahanesi’nde Klinik Şefi ünvanı ile çalıştı.
   Yurt içi ve yurt dışında 100’ün üzerinde basılmış tıbbi yayını mevcuttur.Yurt içi Plastik Cerrahi Kongre ve Sempozyumlarında pek çok kere konuşmacı olarak bulunmuştur.
    Özellikle estetik rinoplasti, kepçe kulak cerrahisi, göz kapağı estetiği, meme operasyonları, liposuction, hipospadias cerrahisi ilgi alanlarıdır. Ayrıca non invaziv Plastik Cerrahi, yani botilinum toxin uygulamaları, çeşitli dolgu ve mezoterapi uygulamalarını da çok sıklıkla gerçekleştirmektedir.

 
 
   
  Copyright 2010 Selim Çelebioğlu. All rights reserved.   Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir.